اخبار و اعلانات

اطلاعیه جدید *کسب رتبه بین المللی از کمیسیون نشریات علمی وزارت علوم*

با سلام و عرض ادب خدمت فرهیختگان گرامیمفتخریم  به استحضار برسانیم برای سومین سال پیاپی مجله ژئوپلیتیک موفق به کسب رتبه بین المللی از کمیسیون نشریات علمی وزارت علوم  شده است. این موفقیت بی تردید مرهون زحمات کادر اجرایی، هیات تحریریه، نویسندگان مقالات، داوران و صاحب امتیاز مجله است. با تبریک این موفقیت، آرزوی تداوم ارتقای سطح کیفیت را از ایزد منان خواستاریم.

مطالعه بیشتر

اطلاعیه جدید

با سلام خدمت پژوهشگران و نویسندگان محترم  به استحضار می‌رساند فصلنامه ژئوپلیتیک از دریافت مقالاتی که نویسنده آنها، مقاله در حال داوری یا در نوبت چاپ دارد؛ معذور می باشد. همچنین برای ارسال مقاله جهت داوری، لازم است حداقل یکسال از تاریخ انتشار آخرین مقاله نویسنده در نشریه گذشته باشد.

مطالعه بیشتر

کسب رتبه بین المللی از کمیسیون نشریات علمی وزارت علوم

با سلام و عرض ادب خدمت فرهیختگان گرامیمفتخریم  به استحضار برسانیم برای دومین سال پیاپی مجله ژئوپلیتیک موفق به کسب رتبه بین المللی از کمیسیون نشریات علمی وزارت علوم  شده است. این موفقیت بی تردید مرهون زحمات کادر اجرایی، هیات تحریریه، نویسندگان مقالات، داوران و صاحب امتیاز مجله است. با تبریک این موفقیت، آرزوی تداوم ارتقای سطح کیفیت را از ایزد منان خواستاریم.

مطالعه بیشتر

کسب درجه Q1 توسط مجله ژئوپلیتیک در سامانه نشریات علمی جهان اسلام

مجله ژئوپلیتیک در آخرین ارزیابی پایگاه استنادی جهان اسلام که اواخر بهمن 1398 منتشر شده است. موفق به کسب درجه Q1 شده است. با تشکر از هیات تحریریه محترم مجله، هیات مدیره محترم انجمن، ارکان اجرایی، ویراستاران محترم و نیز صاحبان محترم مقالات، داوران گرامی و همکاران عزیز دفتر انجمن و بالاخره از پشتیبانان محترم مجله ژئوپلیتیک، که موفقیت کسب شده مرهون زحمات بی دریغ ایشان است. امید آنکه موفقیت کسب شده تداوم داشته باشد. جهت دسترسی به جزئیات خواهشمند است به آدرس مشخصات نشریه در پایگاه ISC: https://jcr.isc.gov.ir/jDetails.aspx مراجعه فرمایید.  

مطالعه بیشتر

مشابهت یابی مقالات ارسالی

بر اساس قرارداد با شرکت سیناوب تمامی مقالات ارسالی به مجله ژئوپلیتیک قبل از ورود به فرآیند داوری، توسط نرم‌افزارهای مشابهت‌یاب، همتایاب و سمیم نور کنترل می شود و در صورت مشاهده تخلف، گزارش آن علاوه بر نویسندگان به دانشگاه یا سازمان مربوطه آنها نیز ارسال و از طریق مراجع  قانونی پی‌گیری خواهد شد.                         

مطالعه بیشتر

اطلاعیه

 نویسندگان محترم لازم است درصورتیکه مقاله شان دربررسی اولیه تایید و قابل داوری بود جهت هزینه داوری،  مبلغ یکصدهزارتومان به شماره حساب143378632 و یا شماره کارت 8539 0041   8370   5859 نزد بانک تجارت شعبه دانشگاه تربیت مدرس، کد1433، به نام انجمن ژئوپلیتیک ایران و فیش مربوطه را نیز آپلود و ارسال نمایند. در غیر اینصورت مقاله در این مجله قابل بررسی و داوری نخواهد بود. 

مطالعه بیشتر